Üdvözöljük a pecsétes tégla gyűjtők fórumán. Registráció>>>      Vitajte na stránke zberateľov starých značkovaných tehál. Zaregistrovať sa>>>   

Vadí mi...

Niečo vám tu chýba alebo vadí?

Vadí mi...

Poslaťod vlado » Štv Dec 19, 2013 12:51 am

Vadí mi, že sa nikto nestará o túto stránku, že sa nepridávajú miniatúry k pridaným tehlám, ktoré majú fotografiu ako prílohu (lebo sa odmietam registrovať na Picasse a podobných), vadí mi, že sa občas nedoplnia tehly do abecedného katalógu. Iba tehál so začiatočným písmeno C je v abecednom katalógu 39, ale v skutočnosti ich je v Katalógu slov. tehál 60. Samozrejme stále vkladáme tehly, ktoré sú už v katalógu. Už len vložiť tehlu ako prílohu si vyžaduje božiu trpezlivosť a dôvtip.
A pretože v rubrike sťažnosti a pripomienky nebol ani jeden príspevok, tuším, čo sa asi stane s mojim príspevkom. Založiť túto stránku bol pekný nápad, ale bez starostlivosti a zodpovednosti sa rozplynie ako dym. Hodne šťastia. Aj v Novom roku.
Vlado.
vlado
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Aug 04, 2012 2:56 pm
Medals: 1
Šedá stuha (1)
0 x
15 x

Re: Vadí mi...

Poslaťod Gapson » Štv Dec 19, 2013 2:07 pm

Ahoj Vlado!
Viem, že mometálne sa stránke moc nevenujem. :( Je to len moja súkromná iniciatíva, nikto túto stránku nefinancuje ani nesponzoruje-hosting aj doménu platím ja. Situácia je taká, že momentálne mám dve práce, dokončujem stavbu domu a k tomu nejaké rodinné problémy. Sám mám asi 800 tehál, čo čakajú na spracovanie.
Ver mi že ani ja som nepredpokladal, že stránku takto "zanedbám" ale niekedy sú v živote aj dôležitejšie veci. Cez sviatky sa pokúsim dať čo najviac vecí do poriadku a dúfam, že k tvojej (aj ostatných) spokojnosti. :peace:
Gapson
Administrátor
 
Príspevky: 477
Registrovaný: Ned Apr 17, 2011 8:44 am
Medals: 2
Šedá stuha (1) Zelená stuha (1)
64 x
12 x

Re: Vadí mi...

Poslaťod vlado » Štv Dec 19, 2013 11:01 pm

Ďakujem za odpoveď, keby som mal oprávnenie a vedel ako na to, tak by som aspoň postupne doplnil tehly do abecedného katalógu. Ja som si už vyrobil vlastný katalóg. Chcem pomôcť, ale neviem ako.
Vlado.

Za príspevok užívateľa vlado poďakoval užívateľ:
parky
vlado
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Aug 04, 2012 2:56 pm
Medals: 1
Šedá stuha (1)
0 x
15 x


Späť na Sťažnosti a pripomienky

cron